środa, 25 lutego 2015

Julkowe spotkania

                       

 K: Takie małe, a znają się już tak długo :) Nasze Julki chodzą razem na spacery, bawią się w kawiarni, a nawet czasem mają ciuszki podobne i wyglądają jak siostry. Ciekawa jestem czy ta znajomość (bo jeszcze przyjaźnią to ciężko nazwać) przetrwa między nimi. Narazie jeszcze są małe i albo podają sobie zabawki grzecznie się bawiąc albo się ciągną za włosy i jest wielki płacz ... Zależy od dnia i humoru naszych dam. Jedno można stwierdzić, że obydwie Julki charakterek mają... Datego czasem biegamy z Sylwią, żeby w gorsze dni dziewczynki zachowały dystans, a innym razem nie możemy je odlepić odsiebie bo się przytulają i całusy sobie dają. No cóż kobieta zmienna jest prawda? ;)


                     S: Oj Kasia masz rację, nasze Julki to dwie charakterne dziewczynki:) Ciężko przewidzieć ich humorek i to jak się zachowają w stosunku do siebie, dlatego też lepiej trzymać dystans:) Osobiście uwielbiam patrzeć jak się razem bawią, ganiają i jak dają sobie buziaki, gorzej jak jedna drugą szarpie albo próbuje gryźć:) Wiem jedno, na pewno takie spotkania dużo im dają i wspomagają ich rozwój. Co do tego czy ta znajomość przetrwa? Hmn....już nasza w tym głowa żeby przez najbliższe lata były zmuszone się spotykać, ponieważ ich mamy mogę śmiało stwierdzić bardzo się zaprzyjaźniły:)

Zebrałyśmy trochę zdjęć  z Julkowych spotkań i dopiero na nich widać jak się dziewczyny pozmieniały od pierwszego spotkania.

7 komentarzy:

 1. Świetny wpis :-) taki inny ;-)

  Pozdrawiam
  swiatwedlugmoichdzieci.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujęmy i również pozdrawiamy :)
   Chętnie Was odwiedzimy :)

   Usuń
 2. ale super :) świetne podsumowanie :) super, że sie tak trzymacie i dziewczynki razem rosną :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nas też cieszy to, że dziewczynki mają okazję często razem przebywać bo widać, że to lubią :) pozdrawiamy ;)

   Usuń
 3. Bardzo dobrze zapewne taka przyjaźń od początku przetrwa wiele lat. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. My mamy 3 kumpli, z którymi synek bardzo często spędza czas :) Pierwsze przyjaźnie :) http://soundlymalinkaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń