środa, 31 grudnia 2014

Do siego roku....


   
Rok temu Sylwestra spędzaliśmy z mężem u znajomych. Nie miałam ochoty nigdzie wychodzić z moim wielkim brzuchem, ale ponieważ impreza odbywała się mieszkanie wyżej dałam się namówić. Niestety z racji tego, że kiepsko się czułam, niczym kopciuszek wymknęłam się przed północą do domu. Siedziałam więc sama przy oknie, patrzyłam na sztuczne ognie i zastanawiał się co przyniesie Nowy Rok.Jak sobie dam radę kiedy w domu pojawi się mały człowieczek? Czy podołam? 


Dziś mogę powiedzieć, że za mną wspaniały rok. Zostałam mamą…mam wspaniałą córkę za którą przepadam, wokół mnie mnóstwo ludzi których kocham i na których mogę liczyć, poznałam też lepiej siebie….nie wiedziałam, że mam w sobie tyle pokładów cierpliwości:) Spotkałam Kasię, dzięki niej zaczęłam pisać bloga….


A co przyniesie nadchodzący rok? Na pewno nowe wyzwania, wybory, mnóstwo decyzji do podjęcia…. życzyłabym sobie, żeby nie był gorszy od tego, który się kończy:)


Wam również chcę życzyć w nadchodzącym roku dużo miłości, samych słusznych decyzji i radości z każdego dnia:)                                                       DO SIEGO ROKU!!!!

4 komentarze:

 1. Dziękuję za życzenia i również życzę Wam mnóstwo radości w Nowym Roku. Samych cudownych chwil. Pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy i mamy nadzieję do zobaczenia niebawem:)

   Usuń
 2. śliczna mama i córcia :) Szczęśliwego Nowego Roku :*

  OdpowiedzUsuń